Apie EMSI

apie emsi

Lietuviško kapitalo degalinių tinklas EMSI veiklą pradėjo 1991 m. ir vykdo mažmeninę prekybą degalais. Šiandien EMSI tinklą sudaro 45 degalinės daugelyje šalies miestų: Vilniuje, Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone, Panevėžyje, Kaune ir Kauno rajone, Marijampolėje, Alytuje, Pasvalyje, Kaišiadoryse, Biržuose, Vilkaviškyje, Šilutėje, Lentvaryje, Medininkuose, Nemenčinėje, Lazdijų rajone, Šiauliuose, Radviliškyje, Jonavoje. Degalinės atitinka šiuolaikinius technologinius bei gamtos apsaugos reikalavimus. Šiuo metu bendrovėje dirba daugiau nei 200 žmonių. Įmonės partneriais yra fiziniai asmenys, ūkininkai, privačios bendrovės ir valstybinės institucijos.

EMSI degalinių tinklas prekiauja tik kokybiškais degalais, kurie atitinka visus ES kokybės reikalavimus. Ilgametė EMSI veiklos strategija pagrįsta mažos kainos už kokybišką kurą santykiu. Tai mums pavyksta garantuoti efektyviai optimizuojant veiklą: sumažinus vidines išlaidas bei kruopščiai atsirenkant tiekėjus. Stabili EMSI degalinių tinklo plėtra leidžia gerinti bendrovės veiklos rezultatus ir užtikrina veiklos nuoseklumą.
EMSI aktyviai dalyvauja miestų visuomeniniame gyvenime: dalyvauja miestų švenčių renginiuose.
Nuoseklumas ir stabilumas vykdant pasirinktą veiklos strategiją pelnė ilgamečių klientų ir partnerių pasitikėjimą, kuo mes didžiuojamės ir laikome tai geriausiu veiklos įvertinimu. ir