Kortelė klientui

antrakortele

Šią kortelę galite įsigyti EMSI degalinėse. Kortelė suteiks jums nuolaidą nuo kiekvieno litro degalų, kurį įsipilsite. Kartu mes siūlome nuolaidas EMSI savitarnos plovyklose bei specialius pasiūlymus tik kortelių turėtojams. Mes pažadame švariausius degalus.

Kortelė ūkininkui

korteletrecia

Mieli ūkininkai, unikalaus dizaino nuolaidų kortelė su ypatinga nuolaida galite įsigyti visose EMSI degalinėse, kur prekiaujama dyzelinu žemės ūkiui.

Kortelė studentui

korteletrecia

EMSI labai džiaugiasi visais, siekiančiais aukštojo mokslo. Mylime visus, kurie dirba tam, kad visi kartu galėtume augti su Lietuva. Norėdami padėti jaunimui vienu sunkiausiu gyvenimo metu, kai tenka suderinti studijas su darbu ir keliones tarp jų, mes siūlome išskirtinių nuolaidų kortelę tik Studentams. Jums užteks atvykti į vieną iš EMSI degalinių su savo studento pažymėjimu.

Kortelė verslui

kortelefonas1

EMSI siūlo išskirtines sąlygas verslui. Mes vertiname verslą, kuris padeda Lietuvai augti, todėl norime padėti jam augti kartu. Dėl kortelių verslui ir specialių sąlygų, kviečiame susisiekti su mumis el. paštu  info@emsi.lt .